تهیه لوازم فست فود

همچنین برای تهیه لوازم و تجهیزات فست فود هم میتوانید از خدمات زیر که گلد مام برای شما فراهم می کند استفاده کنید.

لوازم فست فود
 • فرر پیتزا
 • یخچال تاپینگ
 • فرزر تاپینگ
 • فرزر ایستاده
 • قالب پیتزا
 • سینک ظرف شویی مخصوص فست فود
 • میز استیل مخصوص فست فود
 • میز کار مخصوص فست فود
 • تخته کار مخصوص فست فود
 • دکوراسیون مخصوص فست فود
 • تابلو LED و چلیوم
 • سیستم حسابداری و فراخوان صندوق فروش
فر پیتزا

تهیه فر پیتزا

یخچال تاپینگ پیتزا

امروزه تجهیزات فست فود با توجه به رشد صنعت در دنیا پیشرفت های مهمی را داشته است ، از این رو فست فود گلدمام تمام تلاش خود را در این زمینه به کار برده که بتواند از به روزترین تجهیزات و لوازم فست فودی بهره مند شود ، فر پیتزا یکی از تجهیزات فست فود میباشد که با بهترین کیفیت و بازدهی بالا در اختیار شما قرار میگیرد.

عمل پخت در این دستگاه ها به صورت غیر مستقیم انجام میگردد با قابلیت پخت یکنواخت در کمترین زمان ممکن .

این دستگاه ها که در بیشتر شعبات گلدمام استفاده می شود دارای قابلیت تنظیم حرارت، زمان و ثابت نگه داشتن دما میباشد..

جنس بدنه دستگاه استیل است وبا توجه به عایق بندی صحیح کلیه قسمت ها از اتلاف حرارت جلوگیری میکند.

مصرف انرژی بخش دیگری از رویکرد های گلدمام در ارائه محصولات می باشد که بتواند شرایطی فراهم آورد که هرچه بیشتر در مصرف صرفه جویی شود با این تفکر حساسیت خواصی وجود داشت که دستگاهی استفاده شود که دارای این ویژگی باشد، این دستگاه ها با توجه به طرای مهندسی بسیار مقرون به صرفه است و هیچگونه آلایندگی محیطی ندارد.

از مهمترین ویژگی های دیگر این دستگاه ها سهولت در استفاده آن می باشد برای کار با دستگاه نیاز به تخصص خاصی نیست و به راحتی میتوان از آن استفاده کرد. جنس بدنه و قطعات دستگاه هایی که از گلدمام تهیه می شود از استیل میباشد و دارای مدل های مختلف با ظرفیت تولید متفاوت میباشد مدل 80*40 با قابلیت تولید 380 عدد پیتزا و مدل 40*30 با قابلیت تولید 280 عدد پیتزا در ساعت و در نهایت جابجایی آسان دستگاه و مقاومت بالا از مهمترین عواملی فر پیتزا های موجود در گلدمام می باشد.

یخچال تاپینگ

یخچال تاپینگ فست فود

تاپینگ پیتزا

این دستگاه ها که در بیشتر شعبات گلدمام استفاده می شود دارای قابلیت تنظیم  دما و نگهداری طولانی مدت مواد اولیه میباشد.. جنس بدنه دستگاه استیل است وبا توجه به عایق بندی صحیح کلیه قسمت ها از اتلاف انرژی جلوگیری میکند.

این دستگاه ها با توجه به طرای مهندسی بسیار مقرون به صرفه است. از مهمترین ویژگی های دیگر استفاده از این دستگاه سرعت بخشیدن در تفکیک ،دسته بندی و اماده سازی مواد اولیه  می باشد برای کار با دستگاه نیاز به تخصص خاصی نیست و به راحتی میتوان از آن استفاده کرد. جنس بدنه و قطعات دستگاه هایی که از گلدمام تهیه می شود از استیل میباشد و دارای مدل ها و طرح های مختلف است.

دکوراسیون فست فود

دکوراسیون فست فود

دکوراسیون فست فود

مجموعه گلدمام تمام تلاش خود را در ارائه خدمات متنوع و حرفه ایی به کار برده که بتواند به بهترین نحو رضایت مشتریان را جلب کند.

طراحی محیط فست فود باید به گونه ایی باشد که از بهترین طرح ها و رنگهای مجذوب استفاده شود.رنگ های استفاده شده در دکوراسون فست فود باید حس خوبی را در افراد ایجاد کند و به افراد انرژی لازم را انتقال دهد.

استفاده از میز و صندلی مناسب در فست فود از اهمیت بالایی برخوردار است.

توجه داشته باشید که نور کافی در فضا جزء یکی از مهمترین مسائل میباشد و نقش مهمی را در ایجاد یک فضای مناسب ایفا میکند.

تابلو LED

تابلو LED

امروزه تجهیزات فست فود با توجه به رشد صنعت در دنیا پیشرفت های مهمی را داشته است ، از این رو فست فود گلدمام تمام تلاش خود را در این زمینه به کار برده که بتواند از به روزترین تجهیزات و لوازم فست فودی بهره مند شود ، تابلو LED  یا چلنیوم یکی از تجهیزات فست فود میباشد که با بهترین کیفیت و ابعاد مختلف در اختیار شما قرار میگیرد.

یکی از قابلیت های بسیار مهم تابلو LED مصرفی انرژی بسیار کم آن میباشد و به راحتی میتوان آن را در محل مورد نظر نصب کرد.در تابلو LED  باید از رنگ هایی استفاده کرد که از فاصله طولانی به راحتی قابل مشاهده باشد.

سیستم حسابداری و فراخوان

سیستم حسابداری و فراخوان فست فود

فست فود گلدمام تمام تلاش خود را در این زمینه به کار برده که بتواند از به روزترین تجهیزات و لوازم فست فودی بهره مند شود ، فراخوان یکی از تجهیزات فست فود میباشد که با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میگیرد.

ساختار سیستم فراخوان فست فود بسیار ساده میباشد و جهت نوبت دهی استفاده میگردد. صدور نوبت توسط نرم افزار حسابداری که توسط فروشنده مدیریت میشود، صورت میگیرد.

نرم افزار حسابداری که در بیشتر شعبات گلدمام استفاده می شود به گونه ی بسیار ساده طراحی شده است که به راحتی میتوان از آن استفاده کرد و دارای قابلیت ثبت فروش و صدور صورت حساب مشتریان، ثبت خرید، گزارش دهی و … میباشد که موجب ارائه خدمات بهتر و دقیق به مشتریان میگردد.